تبلیغات
عكس بازیگران سریال مختارنامه - ابلاغ دستورالعمل آزمون استخدامی شهرداری ها به استان ها ی کشور

عكس های بازیگران ایران و جهان-آگهی استخدام - دانلود سریال پایتخت -دانلود سریال های عید نوروز 90-عكس جدید .استخدام ، استخدامی

فرشید ریاحی

جستجو

 

ابلاغ دستورالعمل آزمون استخدامی شهرداری ها به استان ها ی کشور

یکشنبه 20 شهریور 1390   12:26 ب.ظ

 
قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های كشور گفت: آموزش‌های ساختاری در شهرداری‌های سراسر كشور در سال آینده در دستور كار جدی قرار دارد.

تابش فر در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این كه سازمان‌ها و شركت‌های زیر مجموعه‌ شهرداری‌های سراسر كشور باید به سمت تخصصی شدن پیش بروند، افزود: اساسنامه شركت‌های زیرمجموعه شهرداری‌ها را بر مبنای نیاز روز پالایش و ساماندهی می‌كنیم و برای اعضای شوراها و هیات مدیره و كاركنان شهرداری‌ها طوری عمل می‌شود كه یك نظام جامع، پویا و تخصصی داشته باشند و قطعا روند قبلی در تامین نیازهای شهرداری‌ها وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: موضوع آموزش در بین كاركنان شهرداری‌ها و مدیران آن‌ها كماكان ادامه دارد و مساله آموزش ساختاری و ارتقاء پایه كاركنان در سال 90 به طور جدی عملی خواهد شد.

قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های كشور خاطر نشان كرد: موضوع آزمون استخدام شهرداری‌ها كه سال گذشته قرار بود اجرایی شود، كماكان در دستور كار قرار دارد، اما این موضوع به مساله استخدام در شهرداری‌ها بر می‌گردد و دستورالعمل آن به بسیاری از استان‌ها ابلاغ شده تا در زمان مقرر این مساله اجرایی شود


نوشته شده توسط : فرشید ریاحی