تبلیغات
عكس بازیگران سریال مختارنامه - شاهد یك رابطه نامشروع كشته شد

عكس های بازیگران ایران و جهان-آگهی استخدام - دانلود سریال پایتخت -دانلود سریال های عید نوروز 90-عكس جدید .استخدام ، استخدامی

فرشید ریاحی

جستجو

 

شاهد یك رابطه نامشروع كشته شد

سه شنبه 3 خرداد 1390   09:00 ب.ظ

به گزارش تهران امروز، این چاه در محوطه‌ای كه صاحب آن مشخص نیست و در شهرك ژاندارمری بین تقاطع خیابان آرش و بلوار فرزانگان واقع شده است.

در حالی كه این محوطه دارای دیوار و در قفل دار است هنوز مشخص نیست قاتل چگونه جنازه این پیرزن را از روی دیوار عبور داده است.

این ماجرای جنایی دو ماه قبل اتفاق افتاد وقتی كه مادرشوهر زنی 37 ساله به نام «م » به ارتباط وی با یك مرد غریبه مشكوك شد. 
پیرزن عروس خود را تحت نظر قرار داده و متوجه شد مرد مورد نظر یك دستفروش 27 ساله است كه به كار فروش چغاله مشغول است.

ادامه پیگیری این زن وی را با واقعیتی تلخ روبه‌رو كرد. چرا كه به زودی وی از نزدیك شاهد ارتباط نامشروع عروس خود با این مرد به نام «م» شد. 

آنها وقتی كه از حضور زن در محل وقوع جرم خود باخبر شدند نقشه قتل پیرزن بیچاره را كشیدند.

طبق این نقشه شوم مرد دستفروش با كمك زن نافرمان، مادرشوهرش را خفه كرده و جنازه وی را به نزدیكی پاتوق این دستفروش انتقال دادند. 

پلیس آبیك قزوین كه خبر ناپدید شدن قربانی را از پسر وی دریافت كرده بود، پس از گفت‌وگو با عروس وی به اظهارات این زن مشكوك شدند.

آنها به طور مخفیانه متهمه را زیر نظر گرفته و چند بار وی را در خیابان با مردی ناشناس دیدند.

به دستور قاضی جنایی حكم جلب این زن و مرد صادر و آنها كه سعی می‌كردند هرگونه اطلاع از سرنوشت پیرزن را انكار كنند در دام اظهارات متناقض خود افتاده و سرانجام لب به اقرار باز كردند.

متهم گفت از مدتی پیش با این دستفروش آشنا و با وی ارتباط نامشروع داشته است اما از وقتی كه فهمید این زن شاهد حضوری ارتباط وی بوده است از ترس مطلع شدن همسر و خانواده‌اش به اتفاق همدست خود دست به این جنایت زده است.

متهم در ادامه افزود كه طبق نقشه و با همكاری زن، مادرشوهر وی را سوار ماشین خود كرده و به محوطه مورد نظر آورده است. سپس به وسیله یك سنگ مقتول را از پا درآورده و جسد او را داخل چاه عمیق محوطه انداخته است.

وی ادعا كرده كه همدستش ابتدا مادر شوهر خود راخفه كرده و سپس وی با سنگ به سر او زده است. 

با اطلاع پلیس از این موضوع ماموران به اتفاق آتش‌نشانان به محل مورد نظر رفتند. به علت عرض كم چاه امكان ورود آتش‌نشانان به داخل چاه نبود به همین خاطر آنها با ساخت وسایل ابتكاری سرانجام توانستند لباس‌های پیرزن را از چاه درآورند.

آنها در ادامه عملیاتی كه چهار روز طول كشید موفق شدند جسد متلاشی مقتول را از عمق 200متری بیرون بیاورند.

كارآگاهان احتمال می‌دهند در پشت پرده این قتل انگیزه سرقت نیز در میان باشد چرا كه مقتول قبل از مرگ خود حدود سه‌میلیون تومان طلا و زیورآلات داشته كه اثری از آنها پیدا نشده است.البته این جواهرات در بازرسی از منزل دو متهم پیدا نشد.
نوشته شده توسط : فرشید ریاحی